[ Читать ЛС. Непрочитанные ЛС:()][ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
 
Google
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: санчей  
Форум » Развлечение » Юмор... » Продавець задоволення. Укр. (Шо називаєцця, в пошуках роботи... куди мене закинуло.)
Продавець задоволення. Укр.
Были ли Вы покупателем секс-шопа
1.Ага, было дело. По приколу другу презент покупал :)[ 0 ][0.00%]
2.Да. И ничего зазорного в этом не вижу, я одинокий чловек.[ 0 ][0.00%]
3.Да, для разнообразия половой жизни.[ 1 ][33.33%]
4.Нет, это для извращенцев.[ 0 ][0.00%]
5.нет, оно мне не нужно.[ 2 ][66.67%]
Всего ответов: 3

Lucumba

Дата: Вт, 28.08.07, 18:59 | Message # 1

Акуна Матата!!!
Горожанин
Активность: 1140
Рейтинг: 20 ±
Замечания:  ±
 ----
:
: Украина , Kiev
: sx1
:
У нас с 22.06.07
Зовут: Михаил
 
Статус: В загуле
Продавець задоволення

Я влаштувавшись продавцем у секс-шоп. Виявляється, що товари для інтимного життя користуються неабияким попитом. У Радянському Союзі сексу не було, зате тепер люди намагаються надолужити втрачені роки і не скупляться на гроші.

Власницею магазину виявилась приємна молода жінка. Я не став представлятись журналістом. Магазин потребував продавців, отже я назвався Толіком і сказав, що прийшов, прочитавши об’яву в газеті. Схоже, що молодий, комунікабельний Толік сподобався власниці і вона погодилась взяти мене на випробувальний термін.

„Маринка тобі все покаже”, - сказала господиня, - „ Вона сьогодні буде працювати з тобою. Марина, сядеш у другій кімнаті і послухаєш, як він буде справлятись. Допомагай тільки у безвихідних ситуаціях, а я біжу, справи!”.

Коли власниця секс-шопу вийшла, я, відкривши рота, почав озиратись по сторонах. Величезна кількість товару просто вражала. Ми живемо у „продвинутому” у сексуальному плані суспільстві, але попри всі отримувані з Інтернету та телебачення знання (перед працевлаштуванням я намагався попередньо підготуватись до роботи) я навіть приблизно не міг уявити, у якій же області можна застосовувати ті чи інші предмети. Дивувала і продавець Маринка. Вона зовсім не складала враження розпусної жінки-вамп. Така собі дівчинка невисокого зросту з сірими сумними очима. Проходячи повз вітрини, вона діставала з них сексуальне причандалля і ліниво пояснювала мені принцип дії. У цей час вона була схожа на продавця слюсарного інструменту. На її обличчі не відображалося жодних емоцій.

- Ось це треба тримати так, - пояснювала вона, - береш тут, повертаєш і запихаєш якомога глибше. Потім повертаєш тут і натискаєш на кнопку.

- І що буде?

- Як що? – дивується мій екскурсовод, - оргазм.

- А ти пробувала?

Маринка покрутила собі пальцем коло скроні і, ніби-то нічого не сталося, продовжила лекцію.

- От цей вібратор потужніший. Вставляєш його...

- Та не збираюсь я нічого нікому вставляти! – перебив я продавця.

- От дурень, я тебе що, заставляю? – здивувалась Маринка. – Це ти будеш клієнту розказувати.

Я закотив очі і став подумки сварити себе. Дійсно, невже не можна було собі легшу тему для статті обрати. Господиня попередила, що використовувати нецензурні вирази під час пояснення категорично заборонено, а як же ж бути, коли тут інакше і не поясниш...

Від величезної кількості незвичної інформації почала боліти голова. Закінчивши свою лекцію, Маринка взяла книжку віршів своєї тезки – Марини Цвєтаєвої і пішла у підсобку, залишивши мене сам-на-сам з сексуальним жахом, що лежав на прилавках.

Я жінка одинока

На самоті я залишався не довго. Двері магазину відчинились, пропускаючи першу клієнтку.

Відвідувачкою була повна жінка бальзаківського віку з абсолютною відсутністю комплексів. Мені здалося, що її туалет складався тільки з двох речей - круті стегна обтягувала шкіряна спідниця, а тоненький рожевий топік ледве прикривав величезний бюст, десь п’ятого розміру. Топіка явно не вистачало і, коли жінка затраснула двері, одна з гігантських грудей випала з-під нього на круглий, як м’яч, живіт. Жінка по-діловому заклала груди на місце і, ні слова не кажучи, пройшла до дзеркала, де стала поправляти свій яскравий, витриманий у бордово-чорних тонах, макіяж. Хвилин через п’ять вона, нарешті, підійшла до мене, перегнулась через прилавок і поляскала мене по щоці.

- Новенький?

Голос жінки був схожий на гуркіт води, що біжить по трубах. Такому басу міг би позаздрити навіть Шаляпін.

- Гарний пупсик. Значить так, - фахово почала клієнтка, - мені подвійний фалоімітатор і он той вібратор, з ручкою. Ага, і змазочки вагінальної, з запахом лаванди. Дві баночки – я жінка одинока.

Намагаючись не втратити серйозний вигляд, який я на себе напустив, я пішов діставати замовлені речі.

- Нє-нє!!! – загриміло за моєю спиною, коли я взяв до рук упаковку з п’ятнадцятисантиметровим подвійним фалоімітатором. - Ти що мені даєш? Що за дитячі іграшки. Це ти будеш старшокласницям продавати. Он той бери – що 30 сантиметрів. Я жінка одинока.

Запхавши покупку у прозорий кульок, жінка знову поправила непокірний бюст і вийшла з магазину.

Піонери сексу

Наступними покупцями були два хлопці років по двадцять. Вони зайшли у магазин, всім своїм виглядом намагаючись показати, що потрапили сюди випадково. Вони „байдужими” поглядами оглянули все навкруги і розвальцем підійшли до прилавку.

- Чуєш, братуха, - почав один з них, - а в тебе нема нічого такого, щоб „тьолкам” підсипати і вони б відразу розпряглися.

- У нас для тварин нічого нема, - не втримався я, щоб не пошуткувати, - ви у ветеринарну аптеку зайдіть.

- Нє, в натурє, нам для дєвок треба. Тіпа збуджуюче.

- Можу запропонувати „Шпанську мушку”. Дуже хороший препарат. Швидко розчиняється, без присмаку та запаху.

Я витряс з коробочки дві зроблені у вигляді мушки пігулки.

- То що, пудово мушки?

- Та ні, вони всього кілька грам важать. Таблетки.

Піонери сексу недовірливо потикали у таблетки пальцями, але все ж таки взяли.

- Розумієш, - пояснили вони, - ми подруг вже горілкою пробували споювати, так вони більше за нас випили. Сьогодні ось мушками попробуємо.

Укус пристрасті

На цей раз до магазину завітав маленький лисуватий чоловік років сорока.

- Де ваша господиня? – запитав він, розгортаючи на прилавку надувну жінку. – Я буду скаржитись.

- На неї? – я здивовано витріщився на надувний манекен.

- Мені тут казали, що буде відчуття справжнього сексу, а я трохи атак серця не дістав. Вона під час оргазму вибухнула.

- Що, от так сама взяла і вибухнула?

Чоловік зашарівся.

- Ну...я її вкусив, від задоволення, а вона як трісне. Одним словом, я вимагаю, щоб мені її поміняли. Дайте з міцнішого матеріалу.

Порадившись з Маринкою, я запропонував любителю гумового сексу купити іншу ляльку зі скидкою. Він спочатку настоював на безкоштовній заміні, але згодом змирився і залишив магазин з новою подружкою, запакованою у гарну коробку.

Провінційні жартівники

Двох кремезних чоловіків, з заскорузлими від роботи руками я б ніколи не міг уявити у числі клієнтів секс-шопу. Але ось вони, стоять переді мною, регочуть і тицяють пальцями у товари.

- Слухай, Петре, а дивись яка штука! Га-га-га-га!!!

- Ні-ні, те краще! Ги-ги-ги-ги!!!

Прийшли повитріщатись, вирішив я, точно нічого не куплять.

Я знову помилився. Селяни підійшли до мене і, стріляючи по сторонах хитрими очима, попросили „щось таке, для самотніх чоловіків”.

- Можу запропонувати штучну піхву. Надягаєте, потім помпою відкачуєте повітря, а тут включається вібратор.

- Вібратор, це зрозуміло, а повітря навіщо відкачувати?

- Щоб ерекція була кращою.

- Ні, нам з помпою не треба, а то Василь собі все на світі відкачає.

- В нього і так як в коня, ги-ги-ги!!!

- В кума жінка в Італію поїхала, а в нього п’ятдесят років завтра. От ми йому зараз при всьому народі подарунок і вручимо, - пояснив один з чоловіків.

- А скільки коштує?

Почувши ціну, покупці присвиснули і попросили підібрати їм щось простіше.

Придбавши подарунок, вони, заходячись сміхом, покинули приміщення.

Казковий принц з латексу

Дівчина, яка переступила поріг магазину була дуже гарною. На вигляд років 25, струнка, довгонога білявка.

- Вам допомогти, - запропонував я свої послуги.

- Ні, я подивлюсь.

Вона повільно пройшлася повз вітрини і, нарешті, вказала на вібратор з кількома додатковими насадками.

- Будете брати? – поцікавився я.

- Так, загорніть, будь ласка, щоб не було видно, що я несу.

Я почав загортати покупку, і, не стримавшись, запитав: - Скажіть, а навіщо такій гарній дівчині все це? Та ви тільки свисніть, стільки чоловіків набіжить.

- Справжні чоловіки - це рідкісне явище, - посміхнувшись, відповіла вона, - я вже змучилась від зарозумілих бовдурів. Казкові принци перевелись.

- Можливо, я вам підійду? Я спортсмен, вмію готувати, танцюю непогано.

Дівчина похитала головою.

- Вибачте, але казкові принци не торгують в секс-шопах.

Крити було нічим. Я розвів руками і провів чарівну клієнтку до дверей.

За день у магазин завітало біля двадцяти клієнтів. Чесно кажучи, я не думав, що сексуальний товар користується таким попитом, і до цього часу вважав українців консервативними прихильниками традиційного сексу.

Більшість купляла збуджуючі препарати, другу сходинку у рейтингу типових покупців зайняли жінки, які купували у секс-шопі презервативи. Вони соромилися купувати їх в аптеці, де завжди багато людей. На третьому місці - також жінки, які придбали для себе вібратор чи фалоімітатор. Покупців чоловічої статі було небагато. Сильну стать секс-культура ще не підкорила, але часи змінюються. Все більше людей віддають перевагу не живим людям, а іграшкам з латексу.

Влад Якушев, Львів.


Без тормозов
 

schulz

Дата: Ср, 29.08.07, 00:21 | Message # 2

Возомнивший невесть что...
Администраторы
Активность: 2835
Рейтинг: 50 ±
Замечания:  ±
 ----
: 934654
: ,
: i900 premium 16Gb, s75
:
У нас с 02.02.07
Зовут: infinite
 
Статус: В загуле
Quote (Provokator)
- Можу запропонувати штучну піхву. Надягаєте, потім помпою відкачуєте повітря, а тут включається вібратор.

- Вібратор, це зрозуміло, а повітря навіщо відкачувати?

- Щоб ерекція була кращою.

- Ні, нам з помпою не треба, а то Василь собі все на світі відкачає.

- В нього і так як в коня, ги-ги-ги!!!


:D :D :D
 
Форум » Развлечение » Юмор... » Продавець задоволення. Укр. (Шо називаєцця, в пошуках роботи... куди мене закинуло.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
ТОР 10
Лучшие авторы Новички

Новые сообщения на форуме

 
  •  Постов: 2835
  •  Постов: 2496
  •  Постов: 2121
  •  Постов: 1480
  •  Постов: 1140
  •  Постов: 1054
  •  Постов: 897
  •  Постов: 835
  •  Постов: 771
  •  Постов: 752
  •  
  •  Постов: 0
  •  Постов: 5
  •  Постов: 0
  •  Постов: 0
  •  Постов: 0
  •  Постов: 0
  •  Постов: 0
  •  Постов: 0
  •  Постов: 0
  •  Постов: 0
  •  


    Украинская Баннерная Сеть
    PageRank индикатор
     
    «»
     
     
     
    Created by Ness
    Updated by de Mon & Schulz
    Design by Melnik Alex aka Softadmin